020 - 636 0500 info@depworks.nl

Periode 2019

Maandag

Zondag

Weeknummers

Uitbetaling op

1 31/12/2018 27/01/2019 01|02|03|04 Wednesday, January 30, 2019
2 28/01/2019 24/02/2019 05|06|07|08 Wednesday, February 27, 2019
3 25/02/2019 24/03/2019 09|10|11|12 Wednesday, March 27, 2019
4 25/03/2019 21/04/2019 13|14|15|16 Wednesday, April 24, 2019
5 22/04/2019 19/05/2019 17|18|19|20 Wednesday, May 22, 2019
6 20/05/2019 16/06/2019 21|22|23|24 Wednesday, June 19, 2019
7 17/06/2019 14/07/2019 25|26|27|28 Wednesday, July 17, 2019
8 15/07/2019 11/08/2019 29|30|31|32 Wednesday, August 14, 2019
9 12/08/2019 08/09/2019 33|34|35|36 Wednesday, September 11, 2019
10 09/09/2019 06/10/2019 37|38|39|40 Wednesday, October 9, 2019
11 07/10/2019 03/11/2019 41|42|43|44 Wednesday, November 6, 2019
12 04/11/2019 01/12/2019 45|46|47|48 Wednesday, December 4, 2019
13 02/12/2019 29/12/2019 49|50|51|52 Tuesday, December 31, 2019

 

Algemeen erkende feestdagen 2019
(artikel 58, pagina 55 ABU-cao)

Nieuwjaarsdag Tuesday, January 1, 2019 week 1 (2018)
1ste Paasdag Sunday, April 21, 2019 week 16
2de Paasdag Monday, April 22, 2019 week 16
Koningsdag Saturday, April 27, 2019 week 17
Hemelvaartsdag Thursday, May 30, 2019 week 22
1ste Pinksterdag Sunday, June 9, 2019 week 23
2de Pinksterdag Monday, June 10, 2019 week 24
1ste kerstdag Wednesday, December 25, 2019 week 52
2de kerstdag Thursday, December 26, 2019 week 52
Nieuwjaarsdag Wednesday, January 1, 2020 week 01 (2020)